• pl
  • ru
  • en
 title=
 title=
 title=

Firma

New technologies for old recipes

NOWE TECHNOLOGIE DLA STARYCH RECEPTUR

KARYEV-TEC sp.z. o. o. specjalizuje się w produkcji urządzeń i rozwoju procesów technologicznych dla przemysłu spożywczego i przetwórczego. Głównymi obszarami są przemysł cukierniczy i piekarniczy. Przedsiębiorstwo intensywnie opracowuje rozwój nowej generacji urządzeń dla przemysłu owocowego, mleczarskiego, mięsnego i oczywiście dla sektora rolnego.

Polityka firmy w systemie podejścia do produkcji urządzeń to przede wszystkim technologiczne podstawy procesów produkcji żywności.

Funkcjonalność technologiczna sprzętu, projektowanie i automatyzacja procesów pozwala zaoferować naszym klientom zawsze nowe rozwiązania w zakresie wyzwań związanych z wprowadzaniem nowego produktu na rynek lub przebudową istniejących zakładów produkcyjnych.

Nasi specjaliści opracowali i uruchomili szeroką gamę urządzeń technologicznych i automatycznych zintegrowanych linii. Wiele linii działają już od ponad 10 lat w wiodących przedsiębiorstwach przemysłu cukierniczego i piekarniczego na Ukrainie i Białorusi.

Cenimy każdego klienta i partnera, cenimy naszych pracowników!

Jesteśmy przekonani, że tylko tworzenie najpierw technologii produkcji, a potem sprzętu, a nie odwrotnie, jest podstawą w pozyskiwaniu nowych produktów lub modernizacji przestarzałych metod produkcji.

Dla nas najlepszą oceną naszej pracy jest sukces produktu naszego klienta na rynku, a nie głośne stwierdzenia, że jesteśmy wiodącą firmą w tej dziedzinie.